Innkalling til Årsmøte i Skodje trialklubb

Skrevet av Kristin Farstad Aass.

Styret innkaller herved til Årsmøte og Medlemsmøte i Skodje Trialklubb.

Søndag 25.02.2018 kl. 18.00 på kantina i GOMERHUSET i Skodje sentrum.

Saker som skal behandles på Årsmøtet må sendes til styret innen to uker før avholdt møte, og senest 11. februar. Saker sendes per e-post : Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. eller til Skodje Trialklubb v/styret, PB 136, 6263 Skodje. Alle henvendelser merkes med: «Sak til Årsmøte».

Sakliste:

1. Godkjenne stemmeberettigede.

2. Godkjenne innkalling og sakliste.

3. Velge ordstyrer, referent, tellekorps, samt 2 til å skrive under protokollen.

4. Behandle klubbens årsmelding.

5. Behandle klubbens regnskap i revidert stand.

6. Behandle innkomne forslag og saker.

7. Fastsette medlemskontingenten for 2018.

8. Vedta klubbens budsjett for 2018.

9. Foreta valg • Leder • Kasserer • styremedlemmer og varamedlemmer • 2 revisorer

 

Alle poster i styre og verv er foreslått dekket av valgkomitèen; men andre forslag til kandidater kan også sendes til styret innen 11.februar for behandling på Årsmøtet.

Fullstendig sakliste med alle saksdokumenter med forslag, vil bli gjort tilgjengelig for medlemmer senest én uke før årsmøtet på www.skodjetrial.com og på klubbens FB-sider. F

or å ha stemmerett på Årsmøtet og være valgbar må man ha fylt 15 år, vært medlem av Skodje Trialklubb i minst én måned før Årsmøtet avholdes, og ha oppfylt medlemsforpliktelsene. Ingen kan avgi stemme ved fullmakt.

Det vil bli servert pizza og drikke, og umiddelbart etter Årsmøtet vil MEDLEMSMØTET finne sted. Der vil planer og tanker for sesongen 2018 vil bli presentert. Styret og trenere vil informere om klubbens planer for trening, deltagelse på løp, samt oppegget omkring sommerleir og Lag-NM, m.m.

Velkommen til årsmøte!

Med vennlig hilsen Styret Skodje Trialklubb