Leir i Østfold 21-25. Juli 2017

Skrevet av Kristin Farstad Aass.

Det var stor deltagelse fra klubben vår på treningsleir i år. Totalt var vi 52 personer på tur. Vi hadde med 21 sykler på bussen. Kan trygt si at det var fullstappet når utstyr og baggasje også var lastet på. Terje Glomset var med som trener, og 21 kjørere var med på trening fra vår klubb.

Vi hadde et flott opphold på Skjeberg folkehøgskole, og fantastisk fint vær alle dagene. Treningene var lagt til Skiptvet sitt område i tre dager, og Trøgstad siste dagen. Det ble varme dager i skogen, viktig med mye drikke og små pauser innimellom. Mye læring av flinke trenere, og foreldre var flinke sikrere på vanskelige partier.

Om ettermiddagene ble det bading i sjøen, sosialt samvær på skolen og Sverigetur. 

Takk for en fantastisk leir til arrangører, trenere og alle som deltok!

Vi gleder oss allerede til neste år når vi skal arrangere!